Esnek Yan Haklar Yönetimi ile operasyonel kolaylık ve çeşitlilik için tek adres: Re:benefit

Global ve güncel ödül yönetimi ve gerçek esnek yan haklar yönetimi tasarımı ile Re:benefit çalışan bağlılığı & motivasyonu ve verimliliği ile işveren markanıza en kritik yatırımınız olacak.

Demo talep edin

Kişiselleştirilmiş Yan Haklar Yönetimi

Her çalışanın kişisel tercih ve ihtiyaçlara göre yönetilebilinen ve şekillenen esnek yan haklar çözümleri, motivasyonu artırarak iş verimliliğini ve memnuniyetini destekler.

Re:benefit'i Keşfedin

İş Ortaklarımız

Re:Benefit, kurumların mevcut yan haklar paketlerine ek olarak eğitimden sosyal sorumluluk projelerine, alışverişten yeme içme, sanat ve spor aktivitelerine kadar geniş tedarikçi ağıyla çalışanlarınızın tercihlerine göre avantajlı çözümler sunuyor.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinin

Yetenek Yönetiminde Yepyeni Bir Çözüm

Performans ödüllendirme, çalışan motivasyonu, dönemsel yardımlar ve yan haklar için artık uluslararası başarısı ve deneyimi kanıtlanmış bir çözüm var Re:Benefit

Demo isteyin

Seçim avantajı

Re:benefit platformu ile herkesin kişisel ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre oluşturulmuş, esnek bir şekilde (aylık olarak veya ihtiyaç duyulduğunda) yönetilebilen kendi kişisel alanıyla size ve çalışanlarınıza uygun çözümler sunuyor 

Re:benefit'i Keşfedin

Yaygın Marka Ağı

Re:benefit’in bir parçası olarak 60’dan fazla uluslararası firma artık hizmet ve ürünlerini beraber çalıştığımız firma çalışanlarına sunuyor. Her kullanıcı, sosyal yardım bütçesini sağlık ve spor, alışveriş, seyahat, yardım kuruluşları ve daha fazlası gibi çok çeşitli alanlarda harcamalarını yapabiliyor.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinin

Firmalar ve çalışanlar için eksiksiz tek bir platform

Çalışanlarınızın işletmeniz için kritik önemini biliyoruz. Re:benefit olarak, çalışanlarınızın şirket aidiyetini arttırmak, motivasyonlarını yükseltmek ve sizi tercih edilen bir işveren haline getirmek için yenilikçi bir yaklaşım sunuyoruz.

Re:benefit, tüm Avrupa’da ve Türkiye’de kullanıcı dostu ve esnek yapısıyla çalışan bağlılığını hızla arttırarak, çalışan memnuniyetini ve dolayısıyla şirket başarılarına önemli katkılar sağlamaktadır.

Re:benefit FARKI: Çalışanların Verimliliğini Artıran Esnek Yan Haklar Yönetimi

Re:benefit, her sektörden farklı büyüklükteki kurumlar için çağın gereksinimlerine uygun bir çözüm sunuyor. Tüm yan haklarını etkin bir şekilde yönetmelerine ve takip etmelerine olanak sağlamanın yanı sıra, çalışanların verimliliğini artıran esnek yan haklar konusunda da öncü bir rol üstleniyoruz.

En son haberlerimiz

İş Yerinde Verimliliğinizi Artırmanın 5 Yolu

Günümüzün tempolu iş dünyasında, başarılı bir çalışan olmak sadece işe gelip otomatik pilotta işinizi yapmaktan

Esnek Yan Haklar: Yeteneklerin Korunmasında Devrim Niteliğinde Bir Strateji

Hızla değişen iş dünyasında, kurumsal yan hakların seçiminde sağlanan “esneklik”,şirketlerin en değerli varlığı olan çalışanlarını

Çalışanlar İçin Cazip Bir İşyeri Oluşturmanın Püf Noktaları

Çalışanlar işverenlerinden adil bir ücret ödemesinden daha fazlasını beklerler. Maaşlarının yanı sıra kişisel ve profesyonel

Tüm haberleri okuyun